Posadzki dekoracyjne

Posadzki dekoracyjne są ekskluzywną technologią dla Inwestorów ceniących sobie przede wszystkim „inność” swojej podłogi od podłóg spotykanych w pomieszczeniach o standardowym wyposażeniu.

Galerie, sale bankietowe, recepcje, salony sprzedaży dóbr ekskluzywnych, biura, apartamenty, wille – te wszystkie pomieszczenia mogą być „unikalne” – jedyne w swoim rodzaju. Każda z posadzek tego typu jest osobnym dziełem sztuki, praktycznie nie do powtórzenia. Odzwierciedlają niepowtarzalny charakter pomieszczenia, podnoszą jego atrakcyjność i świadczą o jego wyjątkowości.

Ze względu na nieograniczone w praktyce wzornictwo, przewyższają możliwościami kompozycji technologie posadzek wykonywanych z kamienia, drewna, paneli. Niebagatelną też zaletą jest szybkość ich wykonania i cena w stosunku do posadzek mających fugi o bardzo skomplikowanych wzorach.

Pragniemy zwrócić Państwa uwagę na jeszcze jeden aspekt korzyści wynikających z zastosowania technologii żywicznych. Posadzki kamienne, z płyt marmurowych lub lastrico na stropach powodują potężne obciążenie tegoż stropu oraz jego usztywnienie. Natomiast posadzki wykonane w technologiach polimerowych minimalizują ciężar na stropach! Trwałością dorównują (a niekiedy przewyższają) tradycyjne technologie. A ich wzornictwo, lekkość, odporność na ścieranie i niepowtarzalny charakter nie mają sobie równych wśród innych technologii…

Reklama